Odběr novinek

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.

  1. Úvod
  2. JAK NAKUPOVAT
  3. Věrnostní program

Věrnostní slevy

Sleva až 20 % pro stálé zákazníky podle sortimentu

registrace zde 

Sleva 3% po registraci IHNED

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního programu.

Již po prvním nákupu dostává registrovaný zákazník první slevy a speciální slevy na vybrané značky krmiv a bonusové programy na jiné. 

  • Přihlaste se tedy u každé objednávky na svůj účet.
  • Objednávka realizovaná mimo registraci se Vám nepočítá a nelze jí přiřadit zpětně.
  • Proto se vždy nezapomeňte přihlásit.
  • Výše vaší slevy se vypočítává z Vašich nákupů za posledních 12 měsíců.


První slevy začínají nad 500,- Kč za realizovanou a zaplacenou objednávku. S dalšími nákupy se sleva postupně zvyšuje :-) 

Sleva vypočítává za odběry za posledních 12 měsíců.  Podle odběrů sleva stoupá, případně klesá podle odběrů za poslední období.

Informaci o své základní slevě zjistíte 

 
 

Další úroveň slev navíc :-) - produktová

tu získávají stálý zákazníci na TOP krmiva vybraných značek, pamlsků apod. např. 

N&D, Carna4, Cibau, Calibra, Brit Care, Barking Heads, Naturea, Nativia, AATU, Optimanova, Imagine, Carnilove, Profine, Taste of Wild, Meowing Heads, Wolfit a další.

Produktová sleva není vidět dle výše uvedeného obrázku, ale je nastavena přímo u uvedeného sortimentu a přičtena k Vaší základní slevě. Přihlášený uživatel vidí již výslednou cenu zboží. 

 

Na co se sleva vztahuje

  • Sleva se nevztahuje na zboží v akci (výhodné sety, dvoj balení, zlevněné zboží) ani na antiparazitika.
  • Sleva se také nevztahuje na CHS slevy a další věrnostní bonusy krmiv v režimu např. 5+1 ZDARMA.

Přidělování slev je prováděno automaticky. Protože se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, počítejte s prodlevou mezi učiněním poslední objednávky, kdy na slevu dosáhnete a přidělením slevy

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy.

Sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, sleva je odmítnuta a může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

Nárok na slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.

Platnost slevy

E-shop psimls.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost ukončit. A dále si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.

Slevy se nesčítají, pokud není provozovatelem určeno jinak. 

Výše Vámi přidělených slev, slevových hladin na vybraná krmiva jsou obchodním tajemstvím mezi provozovatelem a zákazníkem. Jakékoliv sdělení uvedeného má za následek zrušení slev zákazníkovi

bez uvedení důvodu.

Výživová poradna

ZDARMA s výživová poradna 

Společně najdeme ideální řešení pro vašeho mazlíka

Vybereme s Vámi krmivo na míru

Případně nás kontaktute telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní údaje
Logo
9-20 hod (Po-Pá)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
2007-2019 Psimls.cz - Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.