E-shop s cílem usnadnit používaní využívá cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

KONTAKT

PSIMLS.cz
Školní 311, 664 24 Drásov
tel: +420 606 419 950
info@psimls.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» Věrnostní program

Věrnostní slevy

Sleva až 20 % pro stálé zákazníky podle sortimentu

Sleva 2% po registraci 

Každý registrovaný zákazník je automaticky zařazen do věrnostního programu.

Již po prvním nákupu dostává registrovaný zákazník první slevy a speciální slevy na vybraní značky krmiv a bonusové programy na jiné. 
 
  • Příhlašte se tedy u každé objednávky na svůj účet.
  • Objednávka realizovaná mimo registraci se Vám nepočítá a nelze jí přiřadit zpětně.
  • Proto nikdy nezapoměňte se přihlasit.
  • Výše vaší slevy se vypočítává z Vašich nákupů za posledních 12 měsíců.
 
První hladina slevy začítá za realizovanou a zaplacenou objednávku nad 500,-. S dalšími nákupy se sleva postupně zvyšuje :-) 
 
Sleva je zrušena, pokud zákazník za posledních 12 měsíců neučinil nákupy v eshopu automaticky.
 
Informaci o své základní slevě zjistíte 
 
 

Další uroven slev navíc :-) - produktová

získávají stálý zákazníci na vybraných TOP krmivech značek, pamlsků apod. např. 

N&D, Carna4, Cibau, Calibra, Brit Care, Barking Heads, Naturea, Nativia, AATU, Optimanova, Imagine, Carnilove, Profine, Taste of Wild, Meowing Heads, Wolfit a další.

Produktová sleva není vidět dle výše uvedeného obrázku, ale je nastavena přímo u uvedeného sortimentu a přičtena k Vaší základní slevě. Přihlašený uživatel vídí již výslednou cenu zboží. 

 

Na co se sleva vztahuje

  • Sleva se nevztahuje na zboží v akci (výhodné sety, dvojbalení, zlevněné zboží) ani na antiparazitika.
  • Sleva se také nevztahuje na CHS slevy a další věrnostní bonusy krmiv v režimu např. 5+1 ZDARMA.
 
Přidělování slev je prováděno automaticky. Protože se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky, počítejte s prodlevou mezi učiněním poslední objednávky, kdy na slevu dosáhnete a přidělením slevy
 

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy.
 
Sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.
 
Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, sleva je odmítnuta a může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.
 
Nárok na slevu vzniká zakazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.
 

Platnost slevy

E-shop psimls.cz si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost ukončit. A dále si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů.
 
Slevy se nesčítají pokud není provozovatelem určeno jinak. 
 
Víše Vámi přidělených slev, slevových hladin na vybraná krmiva jsou obchodním tajemstvím mezi provozovatelem a zákazníkem. Jakékoliv sdělení uvedeného má za následek zrušení slev zákazníkovi
bez uvedání důvudu.