Ověřený zákazník
Přidáno 05. 10. 2017
Vím, že můj komentář možná bude vypadat jako komentář "hysterické" ženštiny, ale opravdu jsem tohle chování a jednání od majitele p. Olšara nečekala a velmi, velmi přestřelil. Dne 24. 9. jsem na účet poslala 1486,- na granule pro alergického psa. Zboží mi bylo doručováno dne 29. 9. (i když měli skladem a psali do druhého dne - čert to vem, to byl ten nejmenší problém). Od přepravce mi tedy v pátek přišla sms, že mi budou doručovat balík, ale s DOBÍRKOU. Já už měla balík dávno zaplacený. Proto jsem v pracovní době volala samotnému majiteli e-shopu - tento hovor trval 45 minut! Kde mi p. Olšar sdělil, že "se teda asi uklikl a že mám granule zaplatit znovu!!!!!!"Načež jsem mu řekla, že já už granule platila před šesti dny, ať zavolá přepravci a zruší dobírku. To mi odpověděl, že NEJDE. Takže on udělá chybu a já mám platit 3000,- za jeden pytel granulí?! Kde to nejde, proboha? Je to jeho e-shop a má za něj odpovědnost, sama jsem mu řekla, že jsem obchodník, chyby se stávají a jsme jen lidi, ale že chci, aby chybu napravil, že je nesmysl, abych mu platila za něco, co jsem již zaplatila. Dohadoval se se mnou přes půl hodiny, nakonec jsem JÁ musela navrhnout řešení - mimo jiné mi řekl, AŤ SI NĚKDE PŮJČÍM a přepravci zaplatím. To už byl vrchol. Obchod a jednání určitě nedoporučuji, takhle arogantní a alibistické chování je opravdu nepřípustné. P. Olšar přišel o zákazníka, který by mu každý měsíc posílal 1500,- díky svému odpornému chování a neschopnosti cokoliv zařídit, i když to byla jeho chyba, jak sám uznal. Ale na nápravě samozřejmě nezapracoval. Jak se říká - KARMA JE ZDARMA a vymstí se mu to.
Proti:
Arogantní a neschopné chování majitele obchodu
Další viz komentář níže
Další viz komentář níže
10 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Vyjádření našeho obchodu
Děkuji za Váš názor a vyjádření.
Vaše platba byla převodem a přijata 25.9 a potvrzena e-mailem. Následně bylo zboží odeslané do 2 pracovních dnů dle dodacích podmínek "Zboží skladem expedujeme max. 2 pracovních dnů dle způsobu platby. Při platbě ručně převodem je expedice a reservace zboží provedena po připsaní částky o úhradě. O expedici budete vždy informováni." . 28.9 byl státní svátek.
Samozdřejmě to neomlouvá naší chybu s omylem zaškrtnuté dobírce.
Jak jsem zopakoval několikát do telefonu tak i zde se Vám omlouvám. Došlo k chybě a došlo k zaškrtnutí dobírky. V prvním hovoru 4 min. jsem se Vám omluvil, že prověřím, zavolám dopravci a zkusím zrušit dobírku. Dopravce mi sdělil, že toto není možné. A obratem jsem volal, sdělil tuto informaci. A sám navrhl, že Vám hned peníze pošlu zpět na účet a dobírku nech zaplatíte a znovu se omluvil. Sdělila jste mi, že nemáte peníze. Proto byl návrh jak zaplatit hotově přepravci. Dále Vám byla nabídnuta sleva 10% na krmivo za dané komplikace. Řekla jste, že jsem neochotný a nechci Vám vyhovět a to znamenalo zrušit dobírku - což nešlo dopravcem. Peníze Vám byli odeslané ještě během telefonického hovoru zpět na účet. A zboží jste převzala následně.
Náš druhý hovor trval 10 min dle záznamového zařízení hovorů.
Ještě jednou se Vám tímto omlouvám za komplikace a pocit že se Vám nesnažím vyhovět a najít řešení.
Ověřený zákazník
Přidáno 02. 09. 2017
E-shop na svych strankach nabizi zbozi ktere nema.
přehlednost obchodu
Vyjádření našeho obchodu
Dobrý den, Vaše objednávka byla na serum, které eshop nabízí a jeho dodání na dotaz jak Vám bylo telefonicky sděleno v den objednávky. Zboží, které je označeno na dotaz se standardně nedrží skladem a jeho dostupnost se ověřuje jako u jiných prodejců u dodavatele. Všechny informace jste obdržel a na základě dohody byla objednávka zrušena. Nikde na eshopu nestálo, že zboží máme skladem.
Ověřený zákazník
Přidáno 08. 07. 2017
Super obchod,vždy všechno v pořádku a rychle doručené,mohu jen doporučit!!
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Vyjádření našeho obchodu
Děkuji
Ověřený zákazník
Přidáno 30. 06. 2017
Majitel mi hned po odeslání mé objednávky telefonoval, žena jedny granule bych musela čekat, zda to chci poslat hned nebo počkat na naskladnění. Nepotřebovala jsem ihned, tak jsem si počkala, pak jsme se ještě domlouvali na změně granulí a vše během jednoho telefonátu vyřešeno. Jsem velice spokojená a budu nadále kupovat zde. A doprava taky skvělá, veškeré info jak na email ,tak sms. To už jsem dlouho nezažila. Moc děkuji za nákup a mohu jen doporučit.
Pro:
Skvělá komunikace
Zájem o vybrané zboží od majitele
Dostala jsem info o věrnostním programu
Zájem o vybrané zboží od majitele
Dostala jsem info o věrnostním programu
Proti:
Žádná
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 28. 06. 2017
Pro:
Rychlá komunikace, rychlá dodávka zboží až domů
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 23. 06. 2017
Spokojenost
Pro:
Nabízí dobré značky krmiv
Proti:
Nic výrazného
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 19. 06. 2017
Pro:
Vše vždy bez problémů
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 12. 05. 2017
spokojenost
Pro:
cena
doprava zdarma
doprava zdarma
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 12. 05. 2017
Rozhodně doporučuji
Pro:
Rychlost zpracování, komunikace s obchodníkem
Proti:
o žádných nevím
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 06. 04. 2017
Doporučuji
Pro:
velký výběr
cena
rychlost dodání
cena
rychlost dodání
Proti:
?
90 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Vyjádření našeho obchodu
Děkuji za hodnocení
tým psimls.cz
Ověřený zákazník
Přidáno 30. 03. 2017
Rozhodně skvělý eshop s výbornými cenami a vstřícným majitelem. Doporučuji!!!
Pro:
Pan majitel je velmi ochotný poradit a umí komunikovat.
Proti:
Žádné jsem neshledal ani po dlouhé době spolupráce.
100 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 15. 03. 2017
-5.3.jsem objednal potah pro psa do kufru auta,
-6.3.mi kdosi volal,že potah není na prodejně,ale zavolá do skladu kdy by byl k dostání a dá mi hned zpětně vědět,
-do dnešního dne 15.3.se mi nikdo neozval a nemám žádnou informaci o stavu objednávky,
-6.3.mi kdosi volal,že potah není na prodejně,ale zavolá do skladu kdy by byl k dostání a dá mi hned zpětně vědět,
-do dnešního dne 15.3.se mi nikdo neozval a nemám žádnou informaci o stavu objednávky,
10 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 24. 02. 2017
Obchod nemá uvedené zboží na skladě, přestože to není nikde uvedeno. Musíte počkat, až zboží bude naskladněno a pak vám posláno. Takže pokud potřebujete krmivo co nejdříve je lepší objednat u vyzkoušených obchodů.
Proti:
Nedodržuje dodací lhůtu pro dodání zboží, kterou uvádí ne svém webu.
10 %
přehlednost obchodu
kvalita komunikace
Vyjádření našeho obchodu
Děkuji a jen upřesníme-
Dodací podmínky jsou dodržovány a to od 24 hodin - max 2 pracovních dnů dle způsobu platby.
Vaše objednávka byla přijata 13.2 s platbou předem - zboží bylo skladem.Tím ale není zboží rezervované.
Vaše platba byla připsaná 14.2. ( zboží je blokované až na základě připsané platby, tak aby zákazníci co platí online byli vyřízeni, protože platby převodem nemusí dojít následující den).
Expedice Vaší zásilky byla 16.2 - takže do 2 pracovních dnů jak je psáno. krmivo Best Breeder je doskladované průběžně, aby bylo k dispozici.
Ověřený zákazník
Přidáno 23. 01. 2017
Bez obav nakupujte
Pro:
výborná komunikace
Proti:
nevím o ničem
90 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace
Ověřený zákazník
Přidáno 13. 01. 2017
doporučuji
Pro:
rychlost, spolehlivost
Proti:
žádné
100 %
dodací lhůta
přehlednost obchodu
kvalita dopravy
kvalita komunikace

