E-shop s cílem usnadnit používaní využívá cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

KONTAKT

PSIMLS.cz
Školní 311, 664 24 Drásov
tel: +420 606 419 950
info@psimls.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Opalování olej nebo mléko?

Výběr druhu přípravku na opalvování z hlediska typu textury a způsobu dávkování je individuální a záleží na preferencích konkrétní osoby.
Obecně platí, že krémy jsou účinější než lehká opalovací mléka, která o něco hůře drží UV filtr a jsou méně odolná proti mechanickému otěru. Při výběru textury je třeba také zhodnotit typ pleti – sušší kůže více ocení olejový či masťový základ, mastnější pokožce budou vyhovovat jemnější mléka a emulze.

Krémy jsou hutnější konzistence a obvykle s vyšším ochranným faktorem. I přesto, že se hůře roztírají, lépe drží na pokožce. Jsou určeny na obličej a citlivé partie jako je pleš, nárty nebo ramena, a také na jizvy a znaménka. Oblíbenou variantou je opalovací krém OF 50+ s praktickým aplikátorem. Letos nově nabízíme ochranný krém se SPF 30 s arganovým olejem.

Mléka patří k nejoblíbenější formě opalovacího přípravku. Výborně se roztírají, mají příjemnou, lehce vstřebatelnou texturu a jsou určená pro ochranu celého těla. Na výběr máte celou řadu s arganovým olejem nebo kokosovým olejem a v sortimentu najdete i řadu opalovací kosmetiky s arganovým olejem určenou pro citlivou pokožku.

Oleje obecně mívají nižší ochranný faktor. Jejich předností je, že hydratují pokožku namáhanou sluncem, což však nemusí ocenit osoby s mastnější kůží. Nabízíme velký výběr opalovacích olejů s bez ochranného faktoru až po OF 30.

Opalovací máslo, je vhodné pokud sníte o intenzivním bronzovém opálení, pořiďte si ho přispívá k rychlejšímu zhnědnutí pokožky. Díky unikátní olejovité konzistenci, která zanechá kůži jemnou a vyživenou, se opalovací másla velmi rychle zařadila mezi nejprodávanější produkty. Na výběr máte variantu s arganovým olejem a s kokosovým olejem. Hlavním kritériem výběru je samozřejmě výše ochranného faktoru. Letošní horkou novinkou jsou opalovací másla pro děti s kokosovým olejem.