UPOZORŇENÍ : 23.06 - 03.07.2023 - Plánovaná technická odstávka e-shopu

21.10.2020

Věrnostní slevy

Sleva od 1 až X % pro stálé zákazníky

Každý registrovaný zákazník je automaticky nově zařazen do věrnostního slevového programu.
Proto se vždy přihlaste na svůj učet a my Vás za věrnost :) odměníme. 
 
Přesáhnou-li Vaše nákupy za posledních 6 měsíců hodnotu 2.000,- Kč, bude Vám nastavena základní sleva, která bude dále stoupat podle Vašich nákupů. 
 
Sleva je zrušena, pokud zákazník za posledních 6 měsíců neučinil nákupy v hodnotě alespoň 2.000,- Kč, případně bude automaticky přepočítaná dle dané slevové hladiny.
 

Na co se sleva vztahuje

Sleva se vztahuje na chovatelské potřeby, pamlsky, vitamíny, vybrané druhy krmiv pro psy a kočky* a na všechna krmiva pro ostatní zvířata. Sleva se nevztahuje na zboží v akci (výhodné sety, dvojbalení, zlevněné zboží).
 
* Sleva platí na krmiva značek Barking Heads, Calibra, N&D, Imagine, Optimanova, Dog's Health, Naturea, Nutrican, 
 
Přidělování slev je prováděno automaticky. Protože se započítávají pouze uhrazené a převzaté objednávky. 
 

Pravidla pro poskytnutí slevy

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům. Jsou započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod registrovaným účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník", nelze ani spojovat více účtů. Započítávány jsou pouze uhrazené a převzaté nákupy.
 
Sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.
 
Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky jinak nárok na slevu zaniká.
 
Nárok na slevu vzniká zakazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.
 

Platnost slevy

Provozovatel eshopu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit. Provozovatel psimls.cz si vyhrazuje právo ve zvláštních případech nepřidělit slevu bez udání důvodů či slevu zrušit při porušení obchodního tajemství o slevách poskytovaných Provozovatelem či jejich poskytování další osobě. 
 
Slevy není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými. Platná je pouze vždy jedna sleva.
 

 

Novinky, akce, slevy do e-mailu

Granule pro Brno - vlastní rozvoz po Brně a okolí, Tišnov, Brno - Drásov
Expedice granulí, krmiv a chovatelských potřeb po celé ČR

Proč s námi
Výživová poradna ZDARMA
  • Společně najdeme ideální řešení pro vašeho mazlíka
  • Vybereme s Vámi krmivo na míru
  • Případně nás kontaktute telefonicky nebo e-mailem
Kontaktní údaje
Logo
9-20 hod (Po-Pá)
2007-2021 Psimls.cz - Všechna práva vyhrazena.