UPOZORŇENÍ : 23.06 - 03.07.2023 - Plánovaná technická odstávka e-shopu
  1. Úvod
  2. Pro Pac - Superprémiové krmivo ze sušeného kuřecího a jehněčího masa

Pro Pac - Superprémiové krmivo ze sušeného kuřecího a jehněčího masa

Superprémiové krmivo ze sušeného  kuřecího a jehněčího  masa

VYRÁBÍ: MIDWESTERN PET FOODS, INC., Indiana, USA
Představujeme Vám vysoce kvalitní krmivo pro psy a kočky PRO PAC®Dog a PRO PAC®Cat, které je zcela srovnatelné se špičkovými světovými značkami. V čem spočívá kvalita tohoto krmiva a jeho neobyčejná chutnost a stravitelnost? Je to zcela patrné, pokud poznáte jeho jedinečné složení. Krmiva jsou stále vyráběna v USA, z originálních surovin, a proto si na rozdíl od některých konkurenčních krmiv drží stále svou kvalitu a chutnost. Firma Midwestern Pet food je čistě americkou firmou a nemá v Evropě žádné pobočky, ze kterých by krmiva byla dodávána na evropský trh.

  • Primární surovinou je sušené kuřecí nebo jehněčí maso. Sušené kuřecí a jehněčí maso obsažené v krmivech PRO PAC je nejvyšší kvality v odvětví. Je skvělým zdrojem bílkovin a esenciálních aminokyselin a neobsahuje vedlejší živočišné produkty.
  • Krmiva PRO PAC obsahují pouze vysoce kvalitní kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů, výborným zdrojem přírodního antioxidantu Vitaminu E. To vše přispívá k vynikající chuti a energii.
  • PRO PAC Dog obsahuje pečlivě upravený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin (DHA), výsledkem je pak hustá  a lesklá srst a zdravá pokožka. Vynikajícím zdrojem mega-6 mastných kyselin je právě kuřecí tuk. Krmiva PRO PAC pro psy obsahují také lněné semínko, které je bohaté na Omega-3 mastné kyseliny.
  • PRO PAC je obohacen o všechny nepostradatelné vitaminy a minerály nutné k udržení toho nejlepšího stavu domácích mazlíčků. Pro optimální výživu psa není nutno doplňovat     krmnou dávku vitaminovými preparáty. Vybraná PRO PAC  krmiva obsahují glukosamin a chondroitin sulfát a tím pomáhají podpořit a udržet zdraví kloubních chrupavek.
Novinky, akce, slevy do e-mailu

Granule pro Brno - vlastní rozvoz po Brně a okolí, Tišnov, Brno - Drásov
Expedice granulí, krmiv a chovatelských potřeb po celé ČR

Proč s námi
Výživová poradna ZDARMA
  • Společně najdeme ideální řešení pro vašeho mazlíka
  • Vybereme s Vámi krmivo na míru
  • Případně nás kontaktute telefonicky nebo e-mailem
Kontaktní údaje
Logo
9-20 hod (Po-Pá)
2007-2021 Psimls.cz - Všechna práva vyhrazena.