E-shop s cílem usnadnit používaní využívá cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

KONTAKT

PSIMLS.cz
Školní 311, 664 24 Drásov
tel: +420 606 419 950
info@psimls.cz

Konzervy, kapsičky, paštiky / Nuevo

Nejlepší prémiová strava
Strava Nuevo představuje řešení pro specifické stravovací požadavky vašeho psa a je obohacena vysoce účinnými výživnými
látkami. Celá řada našich produktů je uzpůsobena pro potřeby vašeho zvířete, od JUNIORA až po SENIORA, a provede vašeho psa zdravým, aktivním a dlouhým životem. Velice chutné receptury – vyrobeno z těch nejkvalitnějších surovin. Různá zelenina, ovoce a celozrnné obiloviny obsahují vlákninu; vitamíny a minerály prospívají psům a zlepšují jejich celkový stav. Má také pozitivní vliv na střevní prostředí, které je základním předpokladem pro dobré vstřebávání výživných látek a pro funkci imunitního systému.

Nuevo zaručená nejvyšší prémiová kvalita:

  • bez umělých barviv • bez atraktantů • bez umělých příchutí • bez konzervačních látek • bez transformovaných složek
  • bez kostní moučky

Mírně chladivá náplň v sobě spojuje pouze ty nejlepší suroviny, jako je vysoce kvalitní čerstvé maso, zdravé ovoce a ty nejlepší oleje. Receptury byly sestaveny na základě veterinárních pokynů pro krmení! Strava nuevo je založena na kvalitě plnohodnotného masa, jemně doplněného přírodními potřebnými složkami. Minerály, vitamíny a energie – dokonale přizpůsobené potřebám vašeho psa! ryzí kvalita – vyrobeno v Německu!


Věk:
Hlavní druh masa: